English فـارسـی

تیم خلاق رویکردی یکپارچه، نوآورانه و توسعه‌ای به خدمات مشاوره خود دارد. هر پروژه برپایه دانش، ابزارهای مدیریتی، شایستگی سازمانی و فرایندهای استراتژیک ساخته می‌شود. تجربه، علم و نبوغ چاشنی‌های کارماست. قبل از هرکاری ما با شما هماهنگ می‌شویم. به همین دلیل عارضه‌یابی جزئی جدایی‌ناپذیر از خدمات مشاوره ما و تضمین‌کننده‌ی این هماهنگی است. در حین انجام کار نیز سعی می‌کنیم با ارتباط دوطرفه با شما کارمان را به بهترین شکل انجام دهیم. نتیجه کار ما نیز در انتها به کمک فرایند ارزیابی با شاخص‌های تعریف شده در ابتدای پروژه سنجیده می‌شود.
- راه‌کارهای ما خاص سازمان‌ و اهداف شما طراحی و اجرا می‌شود.
- ابزارها، راهکارها واستراتژی‌های یکپارچه ما در راستای تبدیل کردن پتانسیل‌های
شما به عمل هستند


آیا علاقمند هستید که به شما گوش کنیم، برایتان فکر و طراحی کنیم و سپس اجرا کنیم؟ آیا دوست دارید در بهره‌ورتر شدن منابع انسانی شما کمکتان باشیم؟ آیا به فکر آن هستید که ایده‌های جدیدتری در فرایندهای مدیریت منابع انسانی خود پیاده کنید؟ با ما تماس بگیرید. ولی قبل از تماس اجازه دهید تا ما هم کمی شما را بشناسیم تا بتوانیم با آمادگی بیشتری چالش‌های شما را درک کنیم. اگر موافقید فرم اطلاعات را پر کنید تا ما با گوشی شنواتر در خدمت شما باشیم.
 
 

استخدام

 
 
سرویس برون‌سپاری استخدام امروزه از جمله پرکاربردترین خدمات گروه‌های منابع انسانی می‌باشد که با توجه به مزایای آن در چند سال اخیر گسترش چشم‌گیری داشته است. استخدام از جمله فرایند‌های پر‌هزینه، وقت‌گیر و در عین حال پرخطر برای سازمان‌ها می‌باشد. به‌کار‌گیری کارمندی که از نظر علمی و فرهنگی با شرایط سازمان ما متناسب نباشد، می‌تواند اثرات غیر‌قابل جبرانی بر سازمان‌مان بگذارد. همچنین سپردن این امر به افراد متخصص در این زمینه می‌تواند وقت بیش‌تری در اختیار مدیران منابع انسانی برای تدوین برنامه‌های استراتژیک قرار دهد تا از هدف اصلی سازمان دور نشوند.
شرکت مشاوره مدیریت خلاق با دسترسی وسیع و متنوع به پایگاه رزومه‌های موجود و همچنین استعداد‌های نهفته در سطح بازار کار و با در اختیار داشتن روش‌های مختلف ارزیابی، تیم مجرب و ابزار‌هایی در زمینه برگزاری مصاحبه‌های استخدامی در کنار شماست تا از استخدام مناسب‌ترین فرد برای سازمان‌تان مطمئن شوید. فرایند ما در این سرویس به صورت زیر می‌باشد.