English فـارسـی

گروه مشاوره خلاق باور دارد که هر سازمان محیطی یکتا است. به همین دلیل ما به جای تجویز نسخه‌ای آماده برای شما، در کنارتان قرار می‌گیریم؛ با شما فکر می‌کنیم، طراحی می‌کنیم و اجرا می‌کنیم.
تیم ما رویکردی یکپارچه، نوآورانه و توسعه‌‌محور به خدمات مشاوره خود دارد. هر راه‌کار از ترکیب دانش، ابزارهای مدیریتی، شایستگی سازمانی و فرایندهای استراتژیک ساخته می‌شود. تجربه، علم و نبوغ چاشنی‌های کارماست.
قبل از هرکاری ما با شما هماهنگ می‌شویم. عارضه‌یابی جزئی جدایی‌ناپذیر از خدمات مشاوره ماست زیرا تضمین‌کننده‌ی هماهنگی ما با شما و یکپارچگی راه‌حل‌هاییست که در یک ارتباط دوطرفه برایتان طراحی خواهیم کرد. در حین انجام کار نیز سعی می‌کنیم با ارتباط دوطرفه با شما پروژه را به بهترین شکل جلو ببریم. نتیجه کار ما در انتها به کمک فرایند ارزیابی و با شاخص‌های تعریف شده در ابتدای پروژه سنجیده می‌شود.
 
- راه‌کارهای ما خاص سازمان‌ و اهداف شما طراحی و اجرا می‌شود
- ابزارها، راه‌کارها واستراتژی‌های یکپارچه ما در راستای تبدیل کردن پتانسیل‌های شما به عمل هستند


آیا می‌خواهید یک گروه متخصص را برای شناسایی نیازهای واقعی سازمان و کارکنانتان در کنارتان داشته باشید؟ آیا دوست دارید در بهره‌ورتر شدن منابع انسانی شما کمکتان باشیم؟ آیا به فکر آن هستید که ایده‌های جدیدتری در فرایندهای مدیریت منابع انسانی خود پیاده کنید؟ با ما تماس بگیرید. 

پیش از تماس تلفنی، با تکمیل «فرم اطلاعات» که با کلیک روی دکمه‌‌ای با همین نام در پایین صفحه در دسترس است، کمک خواهید کرد تا ما هم کمی شما را بشناسیم، بتوانیم چالش‌های شما را بهتر درک کنیم، و در نهایت با آمادگی بیشتر و گوشی شنواتر در خدمت شما باشیم.
 

استخدام

 
 
سرویس برون‌سپاری استخدام امروزه از جمله پرکاربردترین خدمات گروه‌های منابع انسانی می‌باشد که با توجه به مزایای آن در چند سال اخیر گسترش چشم‌گیری داشته است. استخدام از جمله فرایند‌های پر‌هزینه، وقت‌گیر و در عین حال پرخطر برای سازمان‌ها می‌باشد. به‌کار‌گیری کارمندی که از نظر علمی و فرهنگی با شرایط سازمان ما متناسب نباشد، می‌تواند اثرات غیر‌قابل جبرانی بر سازمان‌مان بگذارد. همچنین سپردن این امر به افراد متخصص در این زمینه می‌تواند وقت بیش‌تری در اختیار مدیران منابع انسانی برای تدوین برنامه‌های استراتژیک قرار دهد تا از هدف اصلی سازمان دور نشوند.
شرکت مشاوره مدیریت خلاق با دسترسی وسیع و متنوع به پایگاه رزومه‌های موجود و همچنین استعداد‌های نهفته در سطح بازار کار و با در اختیار داشتن روش‌های مختلف ارزیابی، تیم مجرب و ابزار‌هایی در زمینه برگزاری مصاحبه‌های استخدامی در کنار شماست تا از استخدام مناسب‌ترین فرد برای سازمان‌تان مطمئن شوید. فرایند ما در این سرویس به صورت زیر می‌باشد.