English فـارسـی


خلاقیت، اشتیاق و ایده‌های ناب در میان ارتباطات ما نهفته است. تیم مشاوره خلاق در تلاش است در محیطی صمیمی، شاد و راحت در تلاش است که دوستان و همراهان خود را در زمینه‌های مدیریت منابع انسانی، توسعه مدیران و راهبری کسب و کارهای کوچک و نوآور دور هم جمع کند تا به کمک یکدیگر هم به یکدیگر کمک کنیم. این رویدادهای زیبا و شیرین در قالب‌های زیر تعریف می‎شوند:
 

1. اسنک منابع انسانی


اتفاقی ماهانه برای هم‌نشینی با همکارانی که در حوزه منابع انسانی فعال هستند و سوالاتی در مورد سازمان خود دارند به همراه اسنک ساده اما و دلنشین. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی اسنک منابع انسانی مراجعه کنید. همچنین برای نگه داشتن صندلی خود ثبت نام کنید.

2. چای برای مدیران


قرار است با هم چای بنوشیم و برای توسعه مدیران سازمان‌ها گپ بزنیم، تجربیات خود را منتقل کنیم و باهم راه‌کارهای جدیدی پیدا کنیم. مانند عصر روزهای جمعه با خانواده خود، خانواده‌ای به بزرگی مدیران سازمان‌های مختلف بسازیم و به همراه خلاق چای بنوشید.آموزش. برای نگه‌داشتن لیوان خود به Hi@khalaagh.com ایمیل بزنید.

3. قهوه خود را دم کن


ایده‌ای دارید؟ می‌خواهید کاری را خلق کنید؟ از ایده خود مطمئن نیستید؟ احتیاج به مشاوره دارید؟ بیایید قهوه خود را با ما دم کنید، شاید قهوه شما متفاوت‌تر باشد. سومین چهارشنبه هر ماه ساعت 4 این جا، دفترخلاق، مکانی خواهد بود برای ایده‌های غیر متعارف شما. ما هم ایده‌های داریم که شاید شما بخواهید به آن جامعه عمل بپوشانید. برای ساختن قهوه خود به Hi@khalaagh.com ایمیل بزنید.

4. K-lab


آیا تمایل دارید در دوره‌ها و کارگاه‌های جدید و متفاوت شرکت کنید؟ آیا دوست دارید کاری را که دیگران نکرده‌اند انجام دهید؟ آیا دوست دارید با بخش‌هایی از علم روز دنیا و مباحث کاربردی آشنا شوید؟ ما می‌خواهیم کارهای جدیدمان را قبل از آنکه در محیط مشتریان خود پیاده کنیم در آزمایشگاه خلاق امتحان کنیم. دوست دارید همراه ما باشید؟ برای شرکت کردن نیازی نیست از طریق سازمان خود اقدام کنید. اینجا کلیک کنید.

5. تورها


در سفر باید شناخت. رسیدن به شناختی درونی به کمک تیم خلاق. ما با برگزاری تورهای مدیریتی، شما را از محل کارتان دور می‌ کنیم تا با انجام فعالیت‌های مدیریتی نگاهی نو به کارخود داشته ‌باشید. محدودیت‌های خود را کشف کنید و خود راهی برای آن پیدا کنید. دو ر روز را با ما تجربه کنید. ترجیح می‌دهیم تور فقط برای سازمان شما باشد. برای دانستن بیشتر در مورد تورهای خلاق، با ما تماس بگیرید. صحبت خوبی خواهیم داشت. گپ دوستانه‌ای برای شناخت نیاز واقعی شما خواهیم داشت.