English فـارسـی


خلاقیت، اشتیاق و ایده‌های ناب در میان ارتباطات ما نهفته است. تیم مشاوره خلاق در تلاش است در محیطی صمیمی، شاد و راحت در تلاش است که دوستان و همراهان خود را در زمینه‌های مدیریت منابع انسانی، توسعه مدیران و راهبری کسب و کارهای کوچک و نوآور دور هم جمع کند تا به کمک یکدیگر هم به یکدیگر کمک کنیم. این رویدادهای زیبا و شیرین در قالب‌های زیر تعریف می‎شوند:
 

اسنک منابع انسانی


اتفاقی ماهانه برای هم‌نشینی با همکارانِ فعال در حوزه منابع انسانی برای گفت و گو در مورد مدیریت منابع انسانی به همراه اسنکی ساده و خودمانی. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی اسنک منابع انسانی مراجعه کنید. همچنین برای نگه داشتن صندلی خود ثبت نام کنید.

چای برای مدیران


قرار است با هم چای بنوشیم و برای توسعه مدیران سازمان‌ها گپ بزنیم، تجربیات خود را منتقل کنیم و باهم راه‌کارهای جدیدی پیدا کنیم. مانند عصر روزهای جمعه با خانواده خود، خانواده‌ای به بزرگی مدیران سازمان‌های مختلف بسازیم و به همراه خلاق چای بنوشید. برای رزرو لیوان خود به Hi@khalaagh.com ایمیل بزنید.

قهوه خود را دم کن


به آینده‌ی کاری و شغل رویایتان فکر می‌کنید ولی مطمئن نیستید برایش ساخته شده‌اید یا نه؟ به فکر تغییر مسیر حرفه‌ایتان هستید؟ می‌خواهید به جای پیدا کردن یک شغل، حرفه‌تان را خودتان خلق کنید ولی از ایده‌تان مطمئن نیستید؟ احتیاج به مشاوره دارید تا برای شروع ذهنتان مرتب‌تر باشد؟  سومین چهارشنبه‌ی هر ماه ساعت دو بعدازظهر این جا، دفترخلاق، مکانی خواهد بود برای این‌که با هم یک قهوه دم کنیم و درباره‌‌ی آینده‌ی حرفه‌ای شما حرف بزنیم.  برای  رزرو جلسه‌ با یکی از بنیانگذاران خلاق  به Hi@khalaagh.com ایمیل بزنید.

+ «یک فنجان قهوه» جزو خدمات مسئولیت اجتماعی خلاق است و خلاق برای آن هزینه‌ای دریافت نمی‌کند

K-lab


همیشه در دوره‌ها و کارگاه‌های جدید و متفاوت شرکت می‌کنید؟ دوست دارید کاری را که دیگران نکرده‌اند انجام دهید؟ دوست دارید با بخش‌هایی از علم روز دنیا از دید کاربردی آشنا شوید؟ ما محصولاتِ جدیدمان را قبل از آنکه در محیط مشتریان خود پیاده کنیم در آزمایشگاه خلاق امتحان کنیم. دوست دارید همراه ما باشید؟ برای شرکت کردن نیازی نیست از طریق سازمان خود اقدام کنید. اینجا کلیک کنید.

تورهای خلاق


در سفر باید شناخت. رسیدن به شناختی درونی به کمک تیم خلاق. ما با برگزاری تورهای مدیریتی، شما را از محل کارتان دور می‌ کنیم تا با انجام فعالیت‌های مدیریتی نگاهی نو به کارخود داشته ‌باشید. محدودیت‌های خود را کشف کنید و خود راهی برای آن پیدا کنید. دو ر روز را با ما تجربه کنید. ترجیح می‌دهیم تور فقط برای سازمان شما باشد. برای دانستن بیشتر در مورد تورهای خلاق، با ما تماس بگیرید. صحبت خوبی خواهیم داشت. گپ دوستانه‌ای برای شناخت نیاز واقعی شما خواهیم داشت.