English فـارسـی


 
گروه مشاوره مدیریت خلاق از سال 1392 فعالیت خود را با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی آغاز کرده است. تجربه‌ی چند ساله ما و شرکای تجاریمان در ارائه خدمات به صنایع خلاق از جمله بازاریابی، تبلیغات، رسانه، فرهنگ و هنر، آموزش و فناوری اطلاعات ما را برای ارائه راه‌حل‌های خلاق و اثربخش توانمند ساخته است. همکاری با دانشگاه‌ها در کنار ارائه خدمت به شتاب‌دهنده‌ها و کسب و کارهای نوپا، گروه مشاوره مدیریت خلاق را به یکی از معدود گروه‌های مشاوره مدیریت توانا در توسعه راه‌کارهای متناسب با مدیریت منابع انسانی چابک در ایران تبدیل کرده است. این رویکرد منحصر به فرد به ما این امکان را داده است تا بتوانیم برای سازمان‌های بزرگ نیز در حوزه توسعه نیروی انسانی مزیت رقابتی بیافرینیم.

چشم‌انداز ما تبدیل کردن محیط‌های کاری به بهترین جا برای کار کردن است


ماموریت: ما با ارائه خدمات و محصولات خلاقانه در حوزه مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی به توسعه سازمان‌ها کمک می‌کنیم

دانلود فایل معرفی گروه مشاوره مدیریت خلاق
 

دوستان ما


دوستان خوب، سرمایه سازمانی ما هستند. سرمایه‌‌ای که با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست. از زمان آغاز کار تا کنون، دوستان خوبی  در کنارمان بود‌ه‌اند و ما را قوی‌تر، نوآورتر و متفاوت‌تر کرده‌اند.
 

شرکت Target Training International در سال 1984 در آمریکا تاسیس شد. توجه این شرکت به تولید ابزارهای آموزشی و مشاوره‌ای برای شرکت‌ها بوده و هست. این شرکت ابزارهای خود را به 40 زبان در 90 کشور ارائه می‌کند.براساس مجلات هاروارد بیزینس رویو و تایمز این شرکت بزرگترین و موفق‌ترین شرکت ارائه ابزارهای آنلاین مدیریتی می‌باشد. امروزه همه این شرکت را به نام TTI Success Insights می‌شناسند.

راهنمایی‌های دکتر سید محمد اعرابی یکی دیگر از سرمایه‌های با ارزش این تیم جوان است. رئیس هیات‌مدیره‌ی پژوهشکده مدیریت سما، از پیش از شروع به کار خلاق به عنوان استاد و راهنما در کنار این تیم جوان قرار گرفته و دلگرمی ما در توسعه علم و عمل بوده‌اند.
همکاری با شرکت کانادایی RPMZ به ما کمک کرده است تا از دسترسی به ابزارهای روانشناختی با روایی و پایایی بالا که جوابگوی نیازهای سازمان‌ها امروز هستند، اطمینان داشته باشیم. خانم شریل توماس مدیرعامل RPMZ نیز دوست عزیز تک‌تک ماست و از ابتدا به عنوان مربی و مشاور، خلاق را همراهی کرده است. ایده‌ها، نظرات و رویکرد ایشان بزگ‌ترین الهام‌بخش این تیم نوپا بوده است.
خانم جنیفر گریوز کین با داشتن مدارک رسمی مربی‌گری حرفه‌ای مدیران ارشد از PCC و برنده شدن در International Coach Federation Prism Award توانایی بالایی در تربیت و مربی‌گری مدیران ارشد دارد. او در حوزه‌های رهبری، توسعه سازمانی و مربی‌گری مدیران ارشد با این گروه همکاری می کند. همچنین او مدرک مدرسی نورو-رهبری (Neuro-Leadership) را دارد.
 
پلتفرم درس یک پلتفرم غیرانتفاعی است که می‌کوشد تا با به اشتراک‌گذاری فرصت‌ها و مناسبت‌های حرفه‌ای، به پایدار کردن کسب و کارها و مدیریت در حوزه فرهنگ و هنر آلترناتیو ایران کمک کند. برنامه مدیریت هنری تهران هر سال با همکاری تیم ما طرح‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شود.
 
 

مشتریان ما

     

دفتر پژوهش‌های فرهنگی
گالری محسن
خانه سینما
استودیو هورخش
آژانس تبلیغاتی بادکوبه
شرکت ارتباط تصویر اشاره
اقامت فرهنگی کوشک
کارگاه تصویر تهران

 
پتروشیمی جم
گمرک جمهوری اسلامی ایران

شرکت مهادصنعت شرق
 
سازمان مدیریت صنعتی کرمان
مجتمع سنگ آهن جلال‌آباد
بانک شهر
موسسه آموزشی و پژوهشی سینا
موسسه مطالعات و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی پاسارگاد
فروشگاه زنجیره‌ای رفاه
شرکت فراب
مجموعه سالن‌های آرایشی گیوا
ناربن

 

مدیران ما

ما یک تیم کوچک هستیم که بنا به نیازمان از شبکه دوستان خود در داخل و خارج از ایران نیز کمک می‌گیریم. هر کدام از ما تجربه و مهارت‌های متفاوتی دارد، همین نیز باعث شده است تا در کنار هم قوی و چالاک شویم. تیم مرکزی خلاق شامل افراد زیر است:   

فائزه السادات اعرابی


مهارت من در عملی فکر کردن، تحلیل و طراحی‌ راه حل‌ است و  شروع‌کردن کارهای تازه به من انرژی می‌دهد

 
من متولد 1363 هستم. دانشگاه را با تحصیل هم‌زمان در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار و حسابداری شروع کردم. با فارغ‌التحصیلی از دوره کارشناسی نزدیک به یک سال به عنوان برنامه‌نویس کار کردم و با تکیه بر تحصیلات مالی، مدتی هم تجزیه و تحلیل مالی انجام دادم. به پشتوانه‌ی تحصیل در دو رشته چندین مسیرشغلی روبروی خودم متصور بودم اما امروز اعتراف می‌کنم دانش در چند رشته بیشتر از این‌که مسیرهای متعددی جلویم بگذارد باعث سردرگمی‌ام شد. ناتوانی شرکت‌ها در نشان دادن دورنمایی از مسیر شغلی و نبود راهنما و مربی‌ برای کسی با مشخصات من در سازمان‌ها مایوس‌کننده بود. در مقطع فوق‌لیسانس در دانشگاه شریف کسب و کار خواندم و به خاطر علاقمندی‌های بی‌شمارم، به مدیریت شهری هم سرک کشیدم. در همین دوره با مباحث مربوط به رفتار و منابع انسانی آشنا شدم. پروژه‌ی پایانی‌ام را در همین حوزه تعریف کردم و بعد از فارغ‌التحصیلی در سال 1388 در بخش تحقیق و توسعه یک شرکت مشاوره مدیریت به صورت نیمه‌وقت شروع به کار کردم.  پس از مدتی مدیر بخش تحقیق و توسعه شدم و در پروژه‌ها به عنوان طراح راه‌کار، مدرس و مشاور حضور داشتم. از سال 1390 به دانشگاه دوره‌ی لیسانسم، دانشگاه تهران برگشتم و در رشته‌ی رفتار سازمانی، دکتری گرفتم. همزمان به کار به عنوان مشاور و مدرس مستقل گرایش پیدا کردم. از سال 1392 گروه مشاوره مدیریت خلاق را به همراه گلاره و هیلا ساخته‌ایم و با آزادی عمل بیش‌تری  ایده‌هایمان را عملی می‌کنیم. 

گلاره فرهادیان


مهارت من در گفتمان سازنده، ایجاد اشتیاق در تیم، مسئول کردن دیگران و پیگیری در کار است

 
من متولد 1357 هستم. فارغ التحصیل رشته نرم‌افزار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب تهران در سال 1380. از ترم سوم به عنوان برنامه‌نویس شروع به کار کردم. پس از مدتی مدیر محصول ERP یک شرکت سوئدی در ایران شدم و در سال 2005 به دفتر مرکزی در سوئد رفتم و به عنوان مدیر محصول بین الملل مشغول به کار شدم. قبل از رفتن، دانشجوی آزاد MBA  دانشگاه شریف و همچنین فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MITM سازمان مدیریت صنعتی تهران بودم. دوسال در همین سمت در کشورهای روسیه، استونیا، نوروژ، فنلاند، امارات متحده عربی، لهستان و سوئد کار می‌کردم. در سال 2007 به ایران برگشتم و با دنیای فناوری اطلاعات خداحافظی کرده و به دنیای انسان‌ها پا گذاشتم. به عنوان مشاور توسعه پایدار کار می‌کردم که به ونزوئلا رفتم. در بازگشت دانشجوی دکتری کسب و کار با گرایش مدیریت منابع انسانی از دانشگاه بوردو شدم. از محل کار قبلی خارج و مدیر تحقیق و توسعه در یک شرکت مشاوره مدیریت شدم و دو سال در آنجا ماندم. بعد به کانادا مهاجرت کردم و در سال 2011 از دانشگاه بوردو فارغ التحصیل شدم. در کانادا در دانشکده کسب و کار دانشگاه سایمون فریزر محقق بودم. در سال 2012 ازدواج کردم و در سال 2013 به ایران بازگشتم. در اینجا با همکاران قدیمی خود فائزه و هیلا، خلاق را بنا نهادیم. زندگی در کشورهای متفاوت به من یاد داد چگونه دیگران را درک کنم و متناسب با نیاز آن‌ها راه‌کار بدهم.  

هیلا هوشنگی


قدرت من در اجرایی کردن ایده‌هاست. من به پشتکار و پیگیری انجام کار معروفم و  انجام تیمی کارها انرژی‌ام را مضاعف می‌کند
 
من متولد 1364 هستم. لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار دارم و در سال 1387 فارغ‌التحصیل شدم. در مباحث مربوط به کامپیوتر به موضوع شبکه‌های کامپیوتری نسبتاً علاقمند شدم. پس از مدتی در همین حوزه در بخش فناوری اطلاعات یک شرکت بین‌المللی به صورت کوتاه‌مدت مشغول به کار شدم. به دلیل مجاورت بخش ما با بخش منابع انسانی کم‌کم علاقمندی من به مباحث مدیریت منابع‌انسانی شکل گرفت. تجربه روبه‌رو شدن با دیدگاه بین‌المللی منابع‌انسانی نسبت به شرکت‌های ایرانی موجب گرایش من به حوزه مدیریت منابع انسانی شد و مطمئن شدم ادامه تحصیل در این رشته را دوست دارم. در همان رشته‌ای که دلم می‌خواست در دانشگاه تهران قبول شدم و در سال 1392 فارغ‌التحصیل شدم. بعد از اتمام واحدهای درسی بلافاصله کارم را در یک شرکت مشاوره مدیریت شروع کردم. به عنوان یک مشاور توانستم با شرکت‌های مختلف و سیستم‌های مختلف منابع انسانی آشنا شوم. در کنار کار مشاوره‌ی مدیریت، کم‌کم وارد دنیای آموزش مهارت‌های نرم هم شدم و کارگاه‌های بسیاری را برای شرکت‌های مختلف اجرا کردم.
هم‌اکنون در کنار فائزه و گلاره، تیم جوان، نوآور و عملگرای خلاق مشغول به کار هستم. در خلاق به عنوان یکی از مالکین کسب و کار دیدگاه جامع‌تری نسبت به چگونگی راه‌اندازی و توسعه کسب و کار نوین پیدا کردم. گروه خلاق دنیای ایده‌های بکر و متفاوت است.